Reklamacje i zwroty

Produkt nie spełnia Twoich oczekiwań ?

Istnieje możliwość zwrotu, sami również jesteśmy klientami

 

ZWROTY

 1.  Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r) klient ma prawo do zwrotu kupionego towaru w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez względu na przyczynę. Zakupiony towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że:

  • nie nosi śladów użytkowania,

  • nie posiada wad i zniszczeń, z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji,

  • towar znajduje się w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu.

 2. Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu towaru (potwierdzenie przelewu, paragon, faktura VAT) oraz formularz zwrotu towaru. Zobowiązujemy się do zwrotu wartości produktu w ciągu max. 2 dni, przelewem, na konto wskazane przez Kupującego lub w inny wskazany przez Kupującego sposób. Kwota podlegająca zwrotowi to należność z faktury otrzymanej wraz z zamówionym towarem. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o informację. Zwracany towar klient odsyła na własny koszt na adres:

Piotr Bolewicz male-marzenia.pl 

ul. Janusza Kusocińskiego 29/4

70-237 Szczecin

Telefon: 693 039 700

 

Pobierz formularz zwrotu towaru - kliknij

REKLAMACJE

 1. Wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym www.male-marzenia.pl objęte są rękojmią. W przypadku, gdy po otrzymaniu paczki Kupujący wykryje niezgodność towaru z umową, proszę niezwłocznie się z nami skontaktować.

 2. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie płatności, paragon, faktura VAT) oraz wypełniony dokument zwrotu towaru. Do reklamowanego towaru należy dołączyć również list określający powód reklamacji.

 3. Zastrzegamy sobie 14 dniowy termin rozpatrzenia reklamacji. O fakcie przyjęcia lub odrzucenia reklamacji poinformujemy Kupującego pisemnie.

 4. Zobowiązujemy się do wymiany produktu na pełnowartościowy. Jeżeli będzie to niemożliwe z przyczyn od nas niezależnych (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inny dostępny produkt lub zwrócimy pieniądze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl