Producenci

Small Foot Design


Zabawki drewniane są silną stroną produktową  i sercem marki Small Foot Design. Projektanci skupiają się na tworzeniu i opracowywaniu produktów dla dzieci, wykonanych z ekologicznych surowców, które są trwałe i całkowicie bezpieczne a przede wszystkim mają sprawić że dzieci  będą czerpały dużo frajdy z zabawy. To właśnie cechuje markę Small Foot Design.

Firma prowadzi proekologiczną politykę produkcji w swoim zakładzie. Wykorzystując do produkcji energii elektrycznej panele fotowoltaiczne wysokiej sprawności. Tektura wykorzystywana do produkcji opakowań jest w 100% pozyskiwana wtórnie. Dzięki nowoczesnej technologii wszystkie produkowane zabawki spełniają Europejskie Normy Bezpieczeństwa EN 71.

Marka dzieli się na serie produktowe. Jedną z nich jest Small Foot Baby, która to promuje pierwsze zabawki dla niemowląt i dzieci do pierwszego roku życia. Są to głównie miękkie grzechotki, gryzaki które przyczyniają się do rozwoju zmysłów i poznawania świata.

Kolejną serie reprezentuje Small Foot, która zawiera w swoim portfolio zabawki drewniane na specjalnej licencji producenta. Logo Small Foot cechuje wykorzystanie ekologicznych i odnawialnych surowców, wykonanie z drewna, użycie ekologicznych i bezpiecznych farb, ścisła kontrola jakościowa. Decydując się na zabawki sygnowane logiem Small Foot otrzymujesz najwyższej jakości wyrób edukacyjny i rozwojowy dla Dziecka.  

 Small Foot          Small Foot Design

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl